KSC-W1200T
KFC-PS3017W
KFC-PS2517W
KSC-W1200T
Kenmerken
Technische specificaties
Support
Accessoires
Passief bass-refex subwoofer systeem - 30cm subwoofer - 4Ω - 1200W Max - 300W RMS.
Brochures
Productondersteuning
Dienst na verkoop
Gebruiksaanwijzingen
Auto Configurator
Applicaties / Updates
Smartphone & PC applicaties
Receiver firmware updates
Accessoires firmware updates
Navigatiekaartupdates
DAB+, de digitale opvolger van FM
Verkooppunten
KSC-W1200T
Kenmerken
Technische specificaties
Support
Accessoires
300mm Bas 'tube'
1200W Piek ingangsvermogen